Firemní programy

Náš kvalifikovaný a zkušený tým pro vaši firmu zorganizuje nezapomenutelný program na vodě i mimo ní. Náš repertoár je široký a flexibilní. Připravíme vám netradiční „popracovní“ odpoledne na řece Moravě, ale i adrenalinový rafting v nejlepších evropských destinacích. Mezi našimi instruktory je řada reprezentantů ČR v raftingu a kanoistice, v našem středu však hlavně působí absolventi katedry rekreologie, kteří mají mnohaleté zkušenosti s pořádáním team buildingových akcí u nás i v zahraničí. 

Naše nabídka

Plavba historickou částí Olomouce

Netradiční pohled na Olomouc ze „žabí“ perspektivy je nejkratší, ale přesto velice zajímavá nabídka. Jízdy probíhají i v noci.

Delší putování po Moravě

Vícedenní putování po řece, která vás rozhodně překvapí. Kromě plavby po Moravě je připraven i program na suchu.

Nebe a voda

Nejoblíbenější program Raftingu Morava, který spojuje jízdu divočinou Litovelského Pomoraví s adrenalinem v lanovém centru Proud.

Zábava s pádlem

Zhruba tříhodinová jízda po neuvěřitelně meandrující řece, během níž se z vás stanou téměř profesionálové.

ME v raftingu

Týmy změří síly v tradičních, méně tradičních i vysloveně netradičních disciplínách na vodě i mimo ní…

Rafting v zahraničí

Nic neutuží kolektiv tak, jako společný nezapomenutelný prožitek. Vrcholný adrenalinový zážitek s našimi profesionálními instruktory na těch nejzajímavějších řekách Evropy.

Program na míru

Kromě zde uvedené nabídky dokážeme zorganizovat i jiné aktivity. Všechny programy se dají různě kombinovat a dle vašich požadavků zajistíme i stravu, ubytování, dopravu a další služby. To vše už za atraktivní, nízké ceny, které si může dovolit každy až po luxusní programy pro VIP klienty.

Firemní akce objednávejte na raftingmorava@seznam.cz nebo na tel. 605 490 564

© Rafting Morava od roku 2002 | admin