Salza, rakouská perla

Termíny 7. - 9.5. 2021
11. - 13.6. 2021
25. - 27.6. 2021
3. - 5.9. 2021
17. - 19.9. 2021
Kategorie Zahraniční výlety
Lokalita Salza
Obtížnost Střední
Cena 3 499 Kč
Plavidlo Kánoe/baraka

Salza, kdo by o ní neslyšel, ale kdo jí doopravdy sjížděl? Vydejte se s námi na pohodový víkendový výlet do rakouského Palfau. Naučíme Vás pádlovat na nafukovacích dvoumístných kánoích na průzračné vodě a peřejích obtížnosti WW II-III, které poskytnou dostatek zábavy a zážitků. Po celou dobu plavby na vás budou dohlížet zkušení instruktoři s mezinárodní certifikací IRF. Prostě na vodě, v pohodě!

Haromonogram výletu:

1. den: Kolem 17hod odjezd z kempu Krásná Morava v Olomouci. Noční cesta do Rakouska k řece Salze. Příjezd kolem 23hod do kempu Palfau a postavení stanů.

2. den: Přejezd na místo startu. Rozdání vodácké výstroje a výzbroje, rozdělení do posádek, instruktáž. Rozpádlování se a sehrání posádek. Sjezd daného úseku podle aktuálního vodního stavu! Příjezd zpět do kempu. Grilování a volná zábava.

3. den: Snídaně, výběr úseku řeky Salzy,  podle zkušeností z předchozího dne. Přejezd na nástupní místo, nalodění, sjezd dalšího úseku řeky. Úklid materiálu, sbalení stanú a odjezd zpátky do Olomouce kolem 21hod.

V ceně je zahrnuto: doprava, vyškolení instruktoři, vodácké vybavení (lodě, pádla, vesty, přilby, neopreny, neoprenové boty, pumpa, lodní vaky, záchranné pomůcky a další materiál), kempovné.

V ceně není zahrnuto: jídlo, občerstvení, cestovní připojištění.

Změna programu vzhledem ke stavu hladin řek vyhrazena!

Objednávkový formulář

    © Rafting Morava od roku 2002 | admin