Wild Rafting: Möll, Isel

Termíny 10.-13.8. 2023
Kategorie Zahraniční výlety
Lokalita Möll,Isel
Obtížnost Střední
Cena 5 900 Kč
Plavidlo Raft

Nejlepší rafting nejblíže z ČR! Dvě ledovcové řeky, které protékají Vysokými Taury s nejvyšší horou Grossglockner. První den splutí řeky Möll protékající nádherným údolím Mölltal, ideální pro rozpádlování a sehrání posádek. Druhý a třetí adrenalinový den na řece Isel. Po celou dobu plavby na vás budou dohlížet zkušení instruktoři s mezinárodní certifikací IRF. Perfektní raftový terén, velké vlny, divoká jízda a k tomu překrásné výhledy na Dolomity!

Haromonogram výletu:

1. den: Odjezd z Olomouce směr Rakousko-Korutany. Noční cesta k řece Möll.

2. den: Příjezd v ranních hodinách k řece Möll, dospání na místě startu. Rozdání materiálu, instruktáž, rozdělení posádek. Sjezd celého úseku řeky Möll, široká rychlá ledovcová řeka,  WW II-III. Průjezd slalomovou tratí ve Flattachu poté plavbu ukončíme v přehradě, optimální místo ke koupání. Přejezd na Isel, ubytování v kempu Ainet, posezení v Teepe.

3. den: Snídaně, přesnu k řece Isel na které strávíme celý den. Na raftech sjedeme nejdříve spodní úsek, WWW II- III, ideální na seznámení se s řekou. Konec plavby ve městě Lienz, prohlídka krásného rakouského městečka. Návrat do kempu Ainet a grill!

4. den: Opět řeka Isel, začátek na horním úseku  WW IV, velké vlny, spousta práce a adrenalin se vším všudy.Cíl plavby v kempu Ainet. Pobalení věcí a odjezd směr ČR cca 14:00, příjezd do Olomouce 23:00.

V ceně je zahrnuto: doprava, vyškolení instruktoři, vodácké vybavení (rafty, pádla, vesty, přilby, neopreny, neoprenové boty, pumpa, lodní vaky, záchranné pomůcky a další materiál), kempovné.

V ceně není zahrnuto: jídlo, občerstvení, cestovní pojištění.

 Změna programu vzhledem ke stavu hladin řek vyhrazena!

Objednávkový formulář

    © Rafting Morava od roku 2002 | admin